Вінничани здобули три медалі дорослого чемпіонату України

21-23 серпня 2019 Луцьк приймав дорослий чемпіонат України з легкої атлетики. Збірну команду області представляли 15 спортсменів.

Вадим Адамчук завершив змагання з десятиборства другим 🥈 з результатом 7009 очок, що є перевищенням нормативу майстра спорту України.

Олена Колесниченко третя 🥉 з бігу на 400 м з бар’єрами. Її результат 57 хв 27 сек.

Юлія Чехівська третя 🥉 з бігу на 800м з результатом 2 хв 10.89 сек.

Збірна команда області у підсумку на 11 місці з 525 очками.

Запис відео трансляції та всі результати змагань можна переглянути на веб сайті ФЛАУ.

Спортсмен Дата
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 дбр 7009 2 МС 100 К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
КОЛЕСНИЧЕНКО Олена 03.06.1993 400 м з/б (0.762) ф 57.27 3 МС 90 К Книш М.М., Чумак А.І.
ЧЕХІВСЬКА Юлія 17.03.1992 800 м ф 2:10.89 3 КМС 70 Жуковський В.Т.
ЯНОВСЬКА Олена 15.02.1990 100 м з/б (0.840) ф 13.65 6 МС 60 К Черненков С.О., Мельничук В.М.
КОВТУН Інна 25.08.1997 400 м з/б (0.762) ф 1:01.13 5 КМС 50 К Мельничук В.М., Чумак О.В.
ЖМУР Олена 30.01.2001 висота ф 1.80 6 КМС 40 К Дмитревський П.А.
ДОРОШЕНКО Тетяна 30.10.1996 800 м ф 2:17.25 6 I 40 К Мельничук В.М., Книш М.М.
ЧЕРКАС Марія 03.05.1993 200 м ф 25.07 7 КМС 30 К Прошин В.М.
ВУЙКО Олександр 23.12.1997 1500 м ф 4:03.10 10 I 15 К Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І.
КОЛОМІЄЦЬ Христина 07.01.1992 1500 м ф 4:55.67 10 II 15 Сарафинюк П.Я.
СОСНИЦЬКИЙ Ілля 25.07.1999 1500 м ф 4:09.03 11 II 10 К Сарафинюк П.Я., Маляр О.
ДОРОФЄЄВА Анна 16.06.2000 100 м з/б (0.840) з 15.08 12 I 5 К Черненков С.О.
КОЗЛОВСЬКИЙ Сергій 07.09.1995 висота кв 2.00 13 I К Дмитревський П.А.
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 400 м з 51.36 14 II К Постемський В.Ф.
ПАВЛОВИЧ Євген 17.12.1995 400 м з 52.63 15 II К Овчарук В.В.
Залік : 25    Підсумок: 525
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості:
ПАВЛОВИЧ Євген 17.12.1995 200 м пф 23.36 19 II К Овчарук В.В.
ЯНОВСЬКА Олена 15.02.1990 100 м з/б (0.840) з 13.77 q МС К Черненков С.О., Мельничук В.М.
ВУЙКО Олександр 23.12.1997 1500 м з 4:01.29 q I К Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І.
СОСНИЦЬКИЙ Ілля 25.07.1999 1500 м з 3:59.85 q I К Сарафинюк П.Я., Маляр О.
ЧЕРКАС Марія 03.05.1993 200 м пф 25.17 Q КМС К Прошин В.М.
ПАВЛОВИЧ Євген 17.12.1995 200 м пкв 23.18 Q II К Овчарук В.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 ядро 7,260 кг ф 13.61 I К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 довжина ф 6.96 I К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 110 м з/б (1.067) ф 15.47 I К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 400 м ф 52.85 II К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 спис 800 гр ф 50.00 II К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 диск 2 кг ф 39.77 II К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 100 м ф 11.66 II К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 1500 м ф 4:52.09 I юн К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 жердина ф 4.40 2 I К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 висота ф 1.90 3 II К Постемський В.Ф., Єрьоменко Р.В.
ВУЙКО Олександр 23.12.1997 800 м з DNF К Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І.
СОСНИЦЬКИЙ Ілля 25.07.1999 800 м з DNF К Сарафинюк П.Я., Маляр О.