Структура

 

Президент

Бех Олена Володимирівна народилась 18 жовтня 1955 року у м. Староконстантинів Хмельницької області. В 1977 році закінчила Київський Державний інститутфізичної культури.З 1977 року працювала тренером – викладачем з легкої атлетики у ДЮСШ міськвиконкому та ДЮСШ №1 з 1992 по 2000 роки- заступник директора. З 2000 по 2013 роки – заступник директора ШВСМ. За час роботи тренером – викладачем підготувала двох майстрів спорту міжнародного класу, сім майстрів спорту України, учасника  чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор Андрія Ковенко ( с\х 20 км).

З березня 2014 року по квітень 2015 року працювала у Федерації легкої атлетики України (департамент змагань).

З 2009 по 2016 рік була віце – президентом Федерації легкої атлетики Вінницької області.

З 7-го вересня 2016 р. – президент Федерації легкої атлетики Вінницької області.

З 1977 року приймала активну участь у організації, проведенні та суддівстві обласних, всеукраїнських змагань .У 1985 році присвоєно звання судді республіканської категорії ( посвідчення № 12597 від 23.05.1985 р.)

Приймала участь у суддівстві Кубку Європи з багатоборства ( 2006 р.), чемпіоната світу з легкої атлетики серед юнаків (2013 р.)

За підсумками 2007 та 2015 років входила у десятку кращих суддів України.

У 2005 році  нагороджена знаком « Відмінник освіти України » № 1237-к від 01грудня 2005 р.

Багаторазова  нагороджена Почесною грамотою Міністерства України у справах молоді та спорту, Міністерством освіти і науки України.

Приймала участь у семінарах ФЛАУ керівників регіональних федерацій, підвищення кваліфікації суддів України з легкоатлетичного спорту( 2003 м. Суми; 2006 м.Запоріжжя, 2007 – Східниця; 2013 м.Донецьк; 2014 м.Івано-Франківськ).

На даний час працює у м. Вінниця відповідає за бокс, велоспорт та легку атлетику в області.

 

Віце-президенти

Ковенко Андрій Віталійович – віце-президент

Черненков Сергій Олександрович – віце-президент

Виконавчий комітет

1. Бех Олена Володимирівна

2. Ковенко Андрій Віталійович

3. Черненков Сергій Олександрович

4. Гарницька Алла Миколаївна

5. Качківський Іван Олександрович;

6. Галицький Володимир Йосипович;

7. Закревський Микола Павлович;

8. Постемський Віктор Франкович;

9. Книш Михайло Миколайович;

10.  Турлюк Володимир Михайлович;

11.  Москвін Андрій Генійович;

12.  Мельничук Вячеслав Михайлович.

13.  Адамчук Вадим  Віталійович.

Президія

1.Семчук Роман Романович -м. Вінниця;
2.Лоїк Володимир Степанович  – м. Жмеринка;
3.Брик Людмила Іванівна- м. Калинівка;
4.Зелінський Валерій Андрійович -м. Козятин;
5.Леленко Людмила Михайлівна -м. Хмельник;
6.Маляр Олександр Семенович –м. Бершадь;
7.Стецишин Олексій Петрович -. Іллінецький р-н;
8.Діканський Генадій Миколайович -Літинський р-н;
9.Гарник Петро Іванович – Теплицький р-н;
10.Волчанський Володимир Іванович- Ямпільський р-н;
11.Глазков Віктор Олександрович-Немирівський р-н;
12.Панасенко Світлана Лук’янівна-Барський р-н;
13.Мосійчук Дмитро Васильович-Шаргородський р-н;
14.Шаповал Олег Григорович- Хмельницький р-н;
15.Щербатюк Олександр Степанович-Чернівецький р-н

Ревізійна комісія

1. Голота Лідія Михайлівна
2. Дмитрієвський Павло Аркадійович
3. Прошин Володимир Миколайович