Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. і молодше) та Чемпіонат України з бігу на 10.000м, м.Київ, м. Київ, НСК «Олімпійський»
Відео змагань знято телеканалом XSPORT та передано з Федерації Легкої Атлетики України доступне в галереї.
Фото зі змагань за посиланням https://www.facebook.com/UkrainianAthletics/photos_albums.
Результати другого дня змагань та бігу на 10.000м
Десятиборство юнаки:Біг на 110 м з/б (0.914) |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
12.09.1997 |
16.65 |
661 |
I юн |
Постемський В.Ф., Самборська М |
Біг на 200 м(забіги) |
ГОНЧАРУК Владислав |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
03.10.1998 |
24.29 |
|
III |
Сарафинюк П.Я. |
Біг на 200 м(забіги) |
ЖУК Сергій |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
16.04.1997 |
23.60 |
|
II |
Мельничук В.М. |
Біг на 200 м(забіги) |
ГЛУШКО Олександр |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
21.01.1997 |
22.89 |
|
II |
Черненков С.О., Москвіни Н.М.А.Г. |
Біг на 200 м(забіги) |
ПОТАПОВА Ксенія |
Вінницька, МОН, ДЮСШ Жмеринська |
25.12.1999 |
29.19 |
|
III |
Косован О.В., Саволюк В.В. |
Біг на 200 м(забіги) |
ТИМЧЕНКО Ганна |
Вінницька, МДЮСШ №1 Він |
18.12.1997 |
27.99 |
|
III |
Турлюк В.М., Хотян В |
Біг на 200 м(забіги) |
КОБА Джойс |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
26.02.1998 |
24.78 |
|
КМС |
Прошин В.М. |
Біг на 200 м(фінал) |
ГЛУШКО Олександр |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
21.01.1997 |
22.68 |
|
I |
Черненков С.О., Москвіни Н.М.А.Г. |
Біг на 200 м(фінал) |
КОБА Джойс |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
26.02.1998 |
24.26 |
|
КМС |
Прошин В.М. |
Біг на 2000 м з/п |
МАЙСТРУК Павло |
Вінницька, С, МДЮСШ №1 Він |
13.07.1997 |
6:23.02 |
|
II |
Турлюк В.М. |
Біг на 2000 м з/п |
МАЗУРЕНКО Віталій |
Вінницька, К, ДЮСШ Жмеринська |
06.08.1997 |
DNF |
|
|
Сарафинюк П.Я., Чистяк Н.Б. |
Десятиборство юнаки:Біг на 1500 м |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
12.09.1997 |
4:56.39 |
581 |
I юн |
Постемський В.Ф., Самборська М |
Стрибки у висоту |
ПИЛЯВЕЦЬ Анна |
Вінницька, К |
23.08.1997 |
1.70 |
|
I |
Скалоцька М.В., Галицький В.Й. |
Стрибки у висоту |
СІРИК Дарія |
Вінницька, К |
18.10.1997 |
1.65 |
|
I |
Галицький В.Й. |
Стрибки у висоту |
ЖМУР Олена |
Вінницька, К |
30.01.2001 |
1.55 |
|
II |
Дмитревський П.А. |
Стрибки у висоту |
ЗАЙКА Вікторія |
Вінницька, К |
04.06.1999 |
1.55 |
|
II |
Дмитревський П.А. |
Десятиборство юнаки:Метання диска 1,5 кг |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
12.09.1997 |
31.51 |
494 |
II юн |
Постемський В.Ф., Самборська М |
Десятиборство юнаки:Стрибки з жердиною |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр |
Вінницька, К |
12.09.1997 |
3.00 |
357 |
III |
Постемський В.Ф., Самборська М |
Десятиборство юнаки:Метання списа 700 гр |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
12.09.1997 |
31.70 |
323 |
I юн |
Постемський В.Ф., Самборська М |
У підсумку 10-борство: НЕДОСНОВАНИЙ Олександр– 5459(2 місце)
Вінницька область набрала 226 очок (19 місце)
Біг на 10000 м
ОБУХОВСЬКИЙ Олексій |
Вінницька, Д, СДЮШОР Внц |
29.03.1993 |
30:45.03 |
I |
Гарницька А.М., Пригорницький О |
ДЕМИДА Анатолій |
Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він |
28.01.1986 |
32:04.61 |
I |
Конюков В.О. |
РИБАК Сергій |
Вінницька, Д, ШВСМ Він |
11.11.1986 |
DNF |
|
Сарафинюк П.Я. |