ОБЛАСНИЙ ЛЕГКОАТЛЕТЧНИЙ КРОС. Георгій САМКОВ

КУБОК З КРОСУ У СТУДЕНТІВ МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

9 жовтня 2014 року у Вінницькому лісопарку проводився обласний легкоатлетичний крос серед студентів ВНЗ III-IVр.а. У змагання прийняли участь збірні команди 9-ти навчальних закладів.

Жінки змагались на дистанції 1000 м. Всі сходинки п’єдесталу пошани зайняли студентки інституту фізичного виховання і спорту ВДПУ: перше місце з результатом 3 хв. 10,0 сек. завоювала Ганна Флора, друге місце – Ольга Босак – 3.15,5 сек., третє – Юлія Лонська – 3.20,5 сек.

У чоловіків на дистанції 2000 м. з результатом 5 хв. 54,0 сек. переміг студент аграрного університету Владислав Марчук. На другому місці – Владислав Гуменний з  інституту фізичного виховання і спорту ВДПУ– 5.59,5 сек., на третьому –  Андрій Прус з медичного університету – 6.03,0 сек.

У командному заліку 1 місце з результатом 419 очок завоювала команда медичного університету, яку готували В’ячеслав Жуковський і Наталія Сорокіна, 2 місце – студенти інституту фізичного виховання і спорту ВДПУ – 390 очок, тренери Дмитро Присяжнюк і Василь Мітуріч, 3 місце – команда аграрного університету – 320 очок, яку представляли Петро Анісім і Олександр Костенко. 4 місце зайняла команда  педагогічного університету (міжфак) – 285 очок, 5 місце – технічного університету – 249 очок, 6 місце – торговельно-економічного інституту КНТЕУ – 155 очок, 7 місце – фінансово-економічного університету – 96 очок, 8 місце кооперативного інституту – 60 очок, 9 місце – інституту економіки Тернопільського економічного університету –  20 очок. В порівнянні з минулим роком на один порядок покращили свій результат команди: медичного університету і торговельно-економічного інституту.

Команда переможців отримала грамоту і кубок обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, призери – грамоти, а переможці і призери  в особистому заліку нагороджені грамотами і медалями.

Матеріал Вінницького щотижневика «Вболівальник» від 15.10.2014 р.

Матеріал та фото надіслав: Георгій САМКОВ