Роз’яснення Мінмолодьспорт України щодо організації тренувань спортсменів штатних збірних команд України в умовах карантину

Міністерство молоді та спорту України надало роз’яснення щодо організації спортсменами штатних команд національних збірних України індивідуальних тренування в умовах карантину.

Згідно з інформацією на сайті міністерства, дозволяється проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку) спортсменам штатних збірних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту осіб із інвалідністю.

Зазначається, що разом зі спортсменом на індивідуальних тренуваннях дозволяється перебування додатково не більше ніж однієї людини (тренер, фахівець з медичного, науково-методичного забезпечення, налаштування та ремонтування велосипеду, відеозйомки, особа, що супроводжує спортсмена з інвалідністю тощо) для забезпечення організаційного супроводу такого заняття.

Такі тренування можна проводити в безпосередній близькості до свого місця проживання, уздовж вулиць, доріг і лише на відкритому повітрі.

Такі тренування потрібні для виконання обсягу робіт, спрямованих на поліпшення фізичного та психологічного стану, розвитку фізичних якостей із урахуванням специфіки виду спорту, відновлення та корекції фізичних затрат, а також зі спрямуванням (у разі можливості) розвитку спеціально-технічної підготовки.

Дотримання санітарних і протиепідемічних заходів та умов карантину є обов’язковими умовами тренувань.