Андрій Краковецький представив Вінниччину на чемпіонаті Європи з кросу

11 грудня у Турині (Італія) відбувся чемпіонат Європи з кросу. У змаганнях взяли участь 555 легкоатлетів з 40 країн (303 чоловіки та 252 жінки), в тому числі 12 українців, які були представлені в усіх дисциплінах, крім змішаної естафети.

Від Вінниці до Італії виїхали член штатної збірної України, спортсмен МДЮСШ №1 Андрій Краковецький та президент Федерації легкої атлетики Вінницької області Олена Бех.

Андрій цьогоріч перейшов з юніорської вікової категорії до молоді. Наприкінці жовтня він виграв чемпіонат України з кросу та виборов право представляти країну на Європейській першості. На туринській трасі Андрієві не вдалося показати свій кращий час – на дистанції 7.662 км з результатом 26:54 хв він фінішував 74-м. Україна на змаганнях посіла підсумкове 12 місце.

Підготували спортсмена тренер МДЮСШ №1 Андрій Москвін, Шербатюк Олександр, Стародуб Оксана.

Всі результати чемпіонату можна переглянути за посиланням.