Підсумки зимового сезону 2018 року
Зимовий легкоатлетичний сезон завершується чемпіонатом світу у Бірмінгемі 1-4 березня 2018. А поки можемо підвести підсумки здобутків на офіційних національних стартах:
Командні місця
КЧУ | КЧУ баг | ЧУ юнк | ЧУ юнр | ЧУ | ЧУ баг | ЧУ мол | |
Місце |
8 |
3 ? | 11 | 13 | 10 | 3 ? | 8 |
Очки | 284 | 125 | 393 | 188 | 470 | 190 |
650 |
Першість ДЮСШ чемпіонату України серед юнаків:
- 35 місце РДЮСШ “Колос” Козятинський район 20 очок
- 39 місце МДЮСШ №1 Він 7 очок
Першість СДЮШОР чемпіонату України серед юнаків:
- ? 1 місце ВСДЮСШОР Внц 355 очок
Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих
Вадим Адамчук – ?срібло з семиборства 5554 очок
Дмитро Шепітко – ?бронза з семиборства 5485 очок
Роман Кокошко – ?бронза зі штовхання ядра 18.40
Юлія Чехівська – ?бронза з бігу на 800м 2:10.48
Спортсмен | Дата нар. |
Вид | Круг | Рез. | М-це | Розр | Очки | КЗ | ФСТ | Тренери |
КОКОШКО Роман | 16.08.1996 | ядро 7.260 кг | ф | 18.40 | 3 | МС | 90 | К | Дідик Т.М. | |
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 800 м | ф | 2:10.48 | 3 | КМС | 70 | Жуковський В.Т. | ||
КОЛЕСНИЧЕНКО Олена | 03.06.1993 | 400 м | ф | 55.75 | 6 | КМС | 40 | К | Книш М.М., Подолянко В.В. | |
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | 1500 м | ф | 3:56.84 | 6 | КМС | 40 | Москвін А.Г., Щербатюк О. | ||
КОБА Джойс | 26.02.1998 | 400 м | пф | 54.94 | 7 | КМС | 30 | К | Прошин В.М. | |
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 3000 м | ф | 8:40.83 | 9 | I | 20 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | |
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 1500 м | ф | 3:59.20 | 9 | I | 20 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | |
ДОРОШЕНКО Тетяна | 30.10.1996 | 800 м | з | 2:20.65 | 9 | I | 20 | К | Мельничук В.М., Бех О.В. | |
ЛАВРЕНЮК (ВОЙТЕНКО) Олена | 25.11.1991 | 3000 м | ф | 10:12.16 | 9 | I | 20 | Сарафинюк П.Я. | ||
КУДЛИК Назарій | 20.07.1998 | 3000 м з/п | ф | 9:53.60 | 11 | II | 10 | Турлюк В.М. | ||
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 4х400 м | ф | 3:27.70 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | ||||
КОБА Джойс | 26.02.1998 | 4х400 м | ф | 3:44.20 | К | Прошин В.М. | ||||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 4х400 м | ф | 3:27.70 | Турлюк В.М. | |||||
КОЛЕСНИЧЕНКО Олена | 03.06.1993 | 4х400 м | ф | 3:44.20 | К | Книш М.М., Подолянко В.В. | ||||
КОМЕНЧУК Олег | 23.01.1998 | 4х400 м | ф | 3:27.70 | К | Москвін А.Г., Хотян В | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 4х400 м | ф | 3:27.70 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||||
ЧЕРКАС Марія | 03.05.1993 | 4х400 м | ф | 3:44.20 | К | Прошин В.М. | ||||
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 4х400 м | ф | 3:44.20 | Жуковський В.Т. | |||||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | сбр | 5554 | 2 | МС | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | сбр | 5485 | 3 | МС | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ЧЕРКАС Марія | 03.05.1993 | 200 м | в | 26.34 | 7 | I | К | Прошин В.М. | ||
ГОРОБЕЦЬ Олександр | 12.10.1994 | 200 м | в | 23.11 | 13 | I | Мельничук В.М. | |||
КОМЕНЧУК Олег | 23.01.1998 | 3000 м | ф | 8:50.63 | 13 | I | К | Москвін А.Г., Хотян В | ||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 800 м | з | 2:27.13 | 13 | II | Турлюк В.В. | |||
КОМЕНЧУК Олег | 23.01.1998 | 1500 м | з | 4:04.46 | 14 | I | К | Москвін А.Г., Хотян В | ||
КОЗЛОВСЬКИЙ Сергій | 07.09.1995 | висота | кв | 2.00 | 15 | I | К | Дмитревський П.А. | ||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 400 м | пф | 51.02 | 15 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||
ФЛОРА Ганна | 27.12.1994 | 1500 м | з | 4:53.57 | 15 | I | К | Митурич В.М. | ||
ДОРОШЕНКО Тетяна | 30.10.1996 | 400 м | пкв | 1:00.27 | 19 | II | К | Мельничук В.М., Бех О.В. | ||
ГОРОБЕЦЬ Олександр | 12.10.1994 | 400 м | пкв | 52.00 | 27 | II | Мельничук В.М. | |||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 200 м | в | 23.91 | 32 | I | Турлюк В.М. | |||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 400 м | пкв | 52.80 | 32 | II | Турлюк В.М. | |||
КОКОШКО Роман | 16.08.1996 | ядро 7.260 кг | кв | 17.28 | q | КМС | К | Дідик Т.М. | ||
КОЛЕСНИЧЕНКО Олена | 03.06.1993 | 400 м | пф | 54.59 | q | КМС | К | Книш М.М., Подолянко В.В. | ||
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 1500 м | з | 4:02.20 | q | I | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | ||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 400 м | пкв | 50.56 | q | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||
КОБА Джойс | 26.02.1998 | 400 м | пкв | 55.84 | Q | КМС | К | Прошин В.М. | ||
КОЛЕСНИЧЕНКО Олена | 03.06.1993 | 400 м | пкв | 55.72 | Q | КМС | К | Книш М.М., Подолянко В.В. | ||
ЯНОВСЬКА Олена | 15.02.1990 | 60 м з/б (0.840) | з | 8.70 | Q | КМС | К | Черненков С.О. | ||
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | 1500 м | з | 4:02.51 | Q | I | Москвін А.Г., Щербатюк О. | |||
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 800 м | з | 2:16.53 | Q | I | Жуковський В.Т. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | 1000 м | ф | 2:52.07 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | 1000 м | ф | 2:52.68 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | 60 м з/б (1.067) | ф | 8.54 | КМС | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | довжина | ф | 7.33 | КМС | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | 60 м з/б (1.067) | ф | 8.52 | КМС | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | висота | ф | 2.06 | КМС | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | висота | ф | 1.94 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | жердина | ф | 4.40 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | 60 м | ф | 7.10 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | ядро 7.260 кг | ф | 14.18 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | довжина | ф | 7.02 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | ядро 7.260 кг | ф | 13.40 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | жердина | ф | 4.40 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | 60 м | ф | 7.26 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 400 м | пкв | DNS | Турлюк В.В. | |||||
ЯНОВСЬКА Олена | 15.02.1990 | 60 м з/б (0.840) | ф | DQ 162.7 | К | Черненков С.О. |
Командний чемпіонат України у приміщенні
Роман Кокошко – 1 місце зі штовхання ядра 18.12
Олексій Казанін – 1 місце зі спортивної ходьби на 5000м 19:48.28
Вадим Адамчук – 2 місце з семиборства 5467 очок
Дмитро Шепітко – 3 місце з семиборства 5299 очок
Спортсмен | Дата нар. |
Вид | Круг | Рез. | М-це | Розр | Очки | КЗ | ФСТ | Тренери |
КОКОШКО Роман | 16.08.1996 | ядро 7.260 кг | ф | 18.12 | 1 | МС | 26 | К | Дідик Т.М. | |
КАЗАНІН Олексій | 22.05.1982 | c/х 5000 м | ф | 19:48.28 | 1 | КМС | 26 | ЗСУ | Ковенко А.В. , Мазур Є.І. | |
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 800 м | ф | 2:10.71 | 4 | КМС | 24 | Жуковський В.Т. | ||
ЛАВРЕНЮК (ВОЙТЕНКО) Олена | 25.11.1991 | 3000 м | ф | 10:16.76 | 4 | I | 24 | К | Сарафинюк П.Я. | |
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 1500 м | ф | 3:58.20 | 8 | I | 20 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | |
СІРИК Дарія | 18.10.1997 | висота | ф | 1.65 | 8 | I | 20 | К | Галицький В.Й. | |
КОБА Джойс | 26.02.1998 | 400 м | з | 55.96 | 9 | КМС | 20 | К | Прошин В.М. | |
ЛАВРЕНЮК (ВОЙТЕНКО) Олена | 25.11.1991 | 1500 м | ф | 4:52.76 | 10 | I | 20 | К | Сарафинюк П.Я. | |
ШПАТКІВСЬКА Марія | 08.06.2000 | ядро 4 кг | ф | 10.51 | 12 | II | 19 | К | Дідик Т.М. | |
КУДЛИК Назарій | 20.07.1998 | 2000 м з/п | ф | 6:03.65 | 12 | I | 18 | Турлюк В.В. | ||
ДОРОФЄЄВА Анна | 16.06.2000 | 60 м з/б (0.840) | з | 9.46 | 18 | II | 18 | К | Черненков С.О. | |
ПАВЛОВИЧ Євген | 17.12.1995 | 400 м | з | 51.56 | 23 | I | 15 | К | Овчарук В.В. | |
КОМЕНЧУК Олег | 23.01.1998 | 3000 м | ф | 8:51.61 | 17 | I | 14 | К | Москвін А.Г., Хотян В | |
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 200+400+600+800 м | ф | 4:35.55 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | ||||
ГОРОБЕЦЬ Олександр | 12.10.1994 | 200+400+600+800 м | ф | 4:35.55 | К | Мельничук В.М., Книш М.М. | ||||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 200+400+600+800 м | ф | 4:35.55 | Турлюк В.В. | |||||
ПАВЛОВИЧ Євген | 17.12.1995 | 200+400+600+800 м | ф | 4:35.55 | К | Овчарук В.В. | ||||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | сбр | 5467 | 2 | МС | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | сбр | 5299 | 3 | КМС | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
РОМАНЕНКО Олександр | 26.06.1981 | c/х 5000 м | ф | 21:37.61 | 8 | КМС | Ковенко А.В. , БЕХ О.В. | |||
КОЛОМІЄЦЬ Христина | 07.01.1992 | 3000 м | ф | 10:49.85 | 11 | II | К | Сарафинюк П.Я. | ||
КОЛОМІЄЦЬ Христина | 07.01.1992 | 1500 м | ф | 4:55.07 | 13 | II | К | Сарафинюк П.Я. | ||
ЧЕРКАС Марія | 03.05.1993 | 400 м | з | 59.28 | 16 | I | К | Прошин В.М. | ||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 800 м | ф | 2:25.69 | 17 | II | Турлюк В.В. | |||
ГОРОБЕЦЬ Олександр | 12.10.1994 | 400 м | з | 52.16 | 28 | II | К | Мельничук В.М., Книш М.М. | ||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 400 м | з | 52.18 | 29 | II | Турлюк В.В. | |||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 400 м | з | 1:03.61 | 29 | III | Турлюк В.В. | |||
КОЛЕСНИЧЕНКО Олена | 03.06.1993 | 400 м | з | 55.38 | q | КМС | К | Книш М.М. | ||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | 1000 м | ф | 2:52.18 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | 1000 м | ф | 2:56.51 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | довжина | ф | 7.57 | КМС | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | висота | ф | 1.96 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | 60 м | ф | 7.20 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | 60 м з/б (1.067) | ф | 8.66 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | ядро 7.260 кг | ф | 14.38 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | висота | ф | 1.99 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | довжина | ф | 6.89 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | ядро 7.260 кг | ф | 13.95 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | жердина | ф | 4.30 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | 60 м з/б (1.067) | ф | 8.59 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | жердина | ф | 4.00 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ШЕПІТКО Дмитро | 03.11.1994 | 60 м | ф | 7.38 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
КОЛЕСНИЧЕНКО Олена | 03.06.1993 | 400 м | ф | DNF | К | Книш М.М. | ||||
КОМЕНЧУК Олег | 23.01.1998 | 1500 м | ф | DNF | К | Москвін А.Г., Хотян В |
Чемпіонат України у приміщенні серед молоді
Роман Кокошко – ?золото зі штовхання ядра 18.40
Олександр Вуйко – ?срібло з бігу на 3000м 8:40.83
Джойс Коба – ?бронза з бігу на 400м 54.94
Андрій Краковецький – ?бронза з бігу на 1500м 3:56.84
Спортсмен | Дата нар. |
Вид | Круг | Рез. | М-це | Розр | Очки | КЗ | ФСТ | Тренери |
КОКОШКО Роман | 16.08.1996 | ядро 7.260 кг | ф | 18.40 | 1 | МС | 120 | К | Дідик Т.М. | |
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 3000 м | ф | 8:40.83 | 2 | I | 80 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | |
КОБА Джойс | 26.02.1998 | 400 м | пф | 54.94 | 3 | КМС | 70 | К | Прошин В.М. | |
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | 1500 м | ф | 3:56.84 | 3 | КМС | 70 | Москвін А.Г., Щербатюк О. | ||
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 1500 м | ф | 3:59.20 | 4 | I | 60 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 400 м | пф | 51.02 | 4 | I | 60 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |
КУДЛИК Назарій | 20.07.1998 | 3000 м з/п | ф | 9:53.60 | 5 | 50 | Турлюк В.М. | |||
ДОРОШЕНКО Тетяна | 30.10.1996 | 800 м | з | 2:20.65 | 6 | I | 40 | К | Мельничук В.М., Бех О.В. | |
КОМЕНЧУК Олег | 23.01.1998 | 1500 м | з | 4:04.46 | 6 | I | 40 | К | Москвін А.Г., Хотян В | |
КОМЕНЧУК Олег | 23.01.1998 | 3000 м | ф | 8:50.63 | 6 | I | 40 | К | Москвін А.Г., Хотян В | |
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 800 м | з | 2:27.13 | 9 | II | 20 | Турлюк В.В. | ||
ДОРОШЕНКО Тетяна | 30.10.1996 | 400 м | пкв | 1:00.27 | 11 | II | 10 | К | Мельничук В.М., Бех О.В. | |
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 4х400 м | ф | 3:27.70 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | ||||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 4х400 м | ф | 3:27.70 | Турлюк В.М. | |||||
КОМЕНЧУК Олег | 23.01.1998 | 4х400 м | ф | 3:27.70 | К | Москвін А.Г., Хотян В | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 4х400 м | ф | 3:27.70 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 400 м | пкв | 52.80 | 16 | II | Турлюк В.М. | |||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 200 м | в | 23.91 | 21 | I | Турлюк В.М. | |||
КОКОШКО Роман | 16.08.1996 | ядро 7.260 кг | кв | 17.28 | q | КМС | К | Дідик Т.М. | ||
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 1500 м | з | 4:02.20 | q | I | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | ||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 400 м | пкв | 50.56 | q | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||
КОБА Джойс | 26.02.1998 | 400 м | пкв | 55.84 | Q | КМС | К | Прошин В.М. | ||
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | 1500 м | з | 4:02.51 | Q | I | Москвін А.Г., Щербатюк О. | |||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 400 м | пкв | DNS | Турлюк В.В. |
Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів
Олена Жмур – ?золото зі стрибків у висоту 1.75
Андрій Краковецький – ?золото з бігу на 3000м 8:51.86
Спортсмен | Дата нар. |
Вид | Круг | Рез. | М-це | Розр | Очки | КЗ | ФСТ | Тренери |
ЖМУР Олена | 30.01.2001 | висота | ф | 1.75 | 1 | КМС | 60 | К | Дмитревський П.А. | |
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | 3000 м | ф | 8:51.86 | 1 | I | 50 | Москвін А.Г., Щербатюк О. | ||
ДОРОФЄЄВА Анна | 16.06.2000 | 60 м з/б (0.840) | ф | 9.50 | 8 | II | 14 | К | Черненков С.О. | |
ШПАТКІВСЬКА Марія | 08.06.2000 | ядро 4 кг | ф | 10.63 | 8 | II | 14 | К | Дідик Т.М. | |
ГОНЗЕЛЬ Ілля | 05.08.2000 | висота | ф | 1.90 | 9 | II | 12 | К | Дмитревський П.А. | |
ТЕТЕРУК Роман | 03.12.1999 | висота | ф | 1.85 | 10 | II | 10 | К | Дмитревський П.А. | |
МАЗУР Руслана | 29.04.2001 | 1500 м | ф | 5:08.38 | 11 | II | 8 | Турлюк В.В. | ||
МАЗУР Руслана | 29.04.2001 | 800 м | ф | 2:27.40 | 12 | II | 6 | Турлюк В.В. | ||
ПАЛАМАРЧУК Олександр | 14.05.2000 | 3000 м | ф | 9:36.13 | 13 | II | 4 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | |
ПІДРУЧНИЙ Вадим | 23.03.2000 | 2000 м з/п | ф | 6:32.75 | 13 | II | 4 | Галицький В.Й., Москвін А.Г. | ||
СОСНИЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | 1500 м | ф | 4:23.98 | 13 | II | 4 | К | Сарафинюк П.Я., Маляр О. | |
РИБЯНЦЕВА Аліна | 31.05.2000 | 800 м | ф | 2:34.18 | 15 | III | 2 | Турлюк В.В. | ||
САВЧУК Владислав | 18.01.2001 | ядро 6 кг | ф | 11.29 | 15 | I юн | 2 | К | Дідик Т.М. | |
ВІТОВ Руслан | 07.03.2000 | 4х200 м | ф | 1:41.90 | К | Мельничук В.М., Книш М.М. | ||||
ІЩУК Олександр | 29.01.1999 | 4х200 м | ф | 1:41.90 | Турлюк В.В. | |||||
ПІДРУЧНИЙ Вадим | 23.03.2000 | 4х200 м | ф | 1:41.90 | Галицький В.Й., Москвін А.Г. | |||||
СОСНИЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | 4х200 м | ф | 1:41.90 | К | Сарафинюк П.Я., Маляр О. | ||||
ІЩУК Олександр | 29.01.1999 | 800 м | ф | 2:05.11 | 20 | II | Турлюк В.В. | |||
ВІТОВ Руслан | 07.03.2000 | 400 м | з | 53.68 | 21 | II | К | Мельничук В.М., Книш М.М. | ||
РИБЧЕНКО Денис | 28.01.2001 | 1500 м | ф | 4:38.70 | 22 | III | Турлюк В.В. | |||
РИБЯНЦЕВА Аліна | 31.05.2000 | 400 м | з | 1:05.39 | 23 | III | Турлюк В.В. | |||
РИБЧЕНКО Денис | 28.01.2001 | 800 м | ф | 2:10.07 | 29 | II | Турлюк В.В. | |||
ІЩУК Олександр | 29.01.1999 | 400 м | з | 54.88 | 29 | III | Турлюк В.В. | |||
ВІТОВ Руслан | 07.03.2000 | 200 м | з | 24.60 | 50 | II | К | Мельничук В.М., Книш М.М. | ||
ДОРОФЄЄВА Анна | 16.06.2000 | 60 м з/б (0.840) | з | 9.32 | Q | I | К | Черненков С.О. | ||
ДОРОФЄЄВА Анна | 16.06.2000 | 60 м | з | DNF | К | Черненков С.О. | ||||
СОСНИЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | 3000 м | ф | DNF | К | Сарафинюк П.Я., Маляр О. |
Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків
Богдан Колеснік – ?покращив національний рекорд України з семиборства 4753
Марія Лукашук – ?срібло з бігу на 1500м 4:53.39
Спортсмен | Дата нар. |
Вид | Круг | Рез. | М-це | Розр | Очки | КЗ | ФСТ | Тренери |
КОЛЕСНІК Богдан | 19.05.2002 | сбр | 4753 | 1 | 230 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ЛУКАШУК Марія | 01.08.2002 | 1500 м | ф | 4:53.39 | 2 | I | 36 | К | Сарафинюк П.Я., Михайленко Н. | |
ЖМУР Олена | 30.01.2001 | висота | ф | 1.71 | 4 | I | 31 | К | Дмитревський П.А. | |
ГУМЕНЧУК Анастасія | 23.04.2002 | пбр | 2789 | 9 | II | 16 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||
БОРОДІН Валерій | 16.08.2001 | потрійний | ф | 12.15 | 12 | I юн | 13 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |
ЄГОРОВ Владислав | 03.12.2001 | висота | кв | 1.80 | 13 | II | 12 | К | Зелінський В.А. | |
БОРОДІН Валерій | 16.08.2001 | 60 м з/б (0.914) | з | 9.24 | 14 | III | 11 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |
ЗАЇЧКО Хрістіна | 05.10.2002 | висота | кв | 1.55 | 15 | II | 10 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С., Галицький В.Й. | |
ПОДОЛЯК Валентина | 14.02.2001 | ядро 3 кг | кв | 10.17 | 15 | III | 10 | К | Дідик Т.М. | |
ГУЦАЛЮК Денис | 18.10.2001 | довжина | кв | 5.95 | 16 | III | 9 | К | Дмитревський П.А. | |
РЕПАЛО Олександр | 22.02.2002 | висота | кв | 1.75 | 17 | II | 8 | К | Галицький В.Й. | |
ЖМУР Андрій | 12.06.2003 | висота | кв | 1.75 | 18 | II | 7 | К | Дмитревський П.А. | |
МАЗУР Руслана | 29.04.2001 | 1500 м | з | 5:19.30 | 19 | II | 6 | Турлюк В.В. | ||
САФРОНЮК Віктор | 26.05.2001 | висота | кв | 1.70 | 21 | III | 4 | К | Дмитревський П.А. | |
САФРОНЮК Віктор | 26.05.2001 | довжина | кв | 5.65 | 23 | I юн | 2 | К | Дмитревський П.А. | |
РИБЧЕНКО Денис | 27.02.2001 | 1500 м | з | 4:36.37 | 24 | III | 1 | Турлюк В.В. | ||
СОБКО Вероніка | 30.05.2001 | 400 м | з | 1:06.83 | 25 | III | Демида А.М. | |||
ГУЦАЛЮК Денис | 18.10.2001 | 60 м | з | 7.65 | 32 | III | К | Дмитревський П.А. | ||
СОБКО Вероніка | 30.05.2001 | 200 м | з | 28.90 | 62 | III | Демида А.М. | |||
ЖМУР Олена | 30.01.2001 | висота | кв | 1.60 | q | II | К | Дмитревський П.А. | ||
БОРОДІН Валерій | 16.08.2001 | потрійний | кв | 12.98 | q | III | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||
ЛУКАШУК Марія | 01.08.2002 | 1500 м | з | 4:59.04 | Q | II | К | Сарафинюк П.Я., Михайленко Н. | ||
КОЛЕСНІК Богдан | 19.05.2002 | 1000 м | ф | 3:05.28 | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | ||||
КОЛЕСНІК Богдан | 19.05.2002 | 60 м з/б (0.914) | ф | 8.51 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ГУМЕНЧУК Анастасія | 23.04.2002 | висота | ф | 1.52 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
КОЛЕСНІК Богдан | 19.05.2002 | висота | ф | 1.81 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
КОЛЕСНІК Богдан | 19.05.2002 | довжина | ф | 6.45 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
КОЛЕСНІК Богдан | 19.05.2002 | ядро 5 кг | ф | 14.63 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
КОЛЕСНІК Богдан | 19.05.2002 | 60 м | ф | 7.59 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ГУМЕНЧУК Анастасія | 23.04.2002 | 800 м | ф | 2:40.77 | III | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ГУМЕНЧУК Анастасія | 23.04.2002 | 60 м з/б (0.762) | ф | 10.18 | III | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ГУМЕНЧУК Анастасія | 23.04.2002 | довжина | ф | 4.59 | I юн | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
ГУМЕНЧУК Анастасія | 23.04.2002 | ядро 3 кг | ф | 8.79 | I юн | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. | |||
КОЛЕСНІК Богдан | 19.05.2002 | жердина | ф | 3.60 | 3 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М.С. |
Кубок України у приміщенні
Юлія Чехівська – 2 місце з бігу на 800м 2:09.18
Сергій Козловський – 3 місце зі стрибків у висоту 1.95
Олександр Недоснований – 3 місце з бігу на 400м 50.83
Спортсмен | Дата нар. |
Вид | Круг | Рез. | М-це | Розр | Очки | КЗ | ФСТ | Тренери |
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 800 м | ф | 2:09.18 | 2 | КМС | К | Жуковський В.Т. | ||
КОЗЛОВСЬКИЙ Сергій | 07.09.1995 | висота | ф | 1.95 | 3 | I | К | Дмитревський П.А. | ||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 400 м | ф | 50.83 | 3 | I | К | Постемський В.Ф. | ||
ЛАВРЕНЮК (ВОЙТЕНКО) Олена | 25.11.1991 | 3000 м | ф | 10:36.40 | 4 | I | К | Сарафинюк П.Я. | ||
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 1500 м | ф | DNS | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. |
Сьогодні 24 та завтра 25 лютого проходить матчева зустріч серед юніорів у Мінську (Білорусь). До складу збірної команди України входить Олена Жмур (стрибки у висоту).