Змагання

Чемпіонати та Кубки Вінницької області

Федерація легкої атлетики Вінницької області щорічно проводить цикл відбіркових змагань до серії змагань ФЛАУ. Це приблизно 20 заходів серед усіх вікових категорій. Багато відомих олімпійців Вінничини розпочинали свій спортивний шлях на цих змаганнях.

 

 

 

 

Вінницький напівмарафон

Вінницький напівмарафон – це масові змагання, де кожен вінничанин може взяти участь та позмагатись з елітними спортсменами на доріжках міста. Спортсмени долають дистанцію у два кола довжиною приблизно в 10 км. Це чудова можливість долучитись до активного способу життя та поринути у атмосферу міста.

 

 

Матчева зустріч “Сила міст” та змагання пам’яті Петра Анісіма

До дня Європи у Центральному парку відбуваються змагання найкращих спортсменів з бар’єрного бігу, матч команд міст України та забіги на 800 та 1500 метрів пам’яті призера чемпіонату Європи Петра Анісіма. Почесні гості змагань призери Олімпійських ігор, учасники чемпіонатів світу та Європи з бігу на витривалість.

 

 

 

Чемпіонат України з бігу на 48 годин

З 2006 року у Вінниці щорічно проводяться міжнародні змагання з ультрамарафонського бігу. Протягом 48 годин спортсмени долають дистанцію в 1 км. Перемагає той хто пробіг найбільшу відстань. Змагання проводяться у статусі чемпіонату України.