Рекорди

Р Е К О Р Д И

Вінницької області з  легкої атлетики (станом на 03.09.2020 р.)

 

 

Результат

 

Прізвище та ім`я

 спортсмена

Встановлено

 

 

Вид

 

Результат

 

Прізвище та ім`я

 спортсмена

Встановлено

рік

місце

 

рік

місце

10,3h Войтенко Вячеслав

1961

Київ

100 м.

11.6h Сорокіна Наталія

Коба Джойс

2003

2014

Вінниця

Вінниця

10,67а Книш Михайло 2005 Київ 11,97а Коба Джойс

2014

Кіровоград
20,95а Книш Михайло

2008

Ялта

200 м.

23,7h Левенець Надія

1980

Чернігів
23,81а Джойс Коба 2014 Баку
45,87а Книш Михайло

2008

Київ

400 м.

52,79а Джойс Коба

2016

Бидгощ
1.49,0h Євсєєв Григорій

1995

Київ

800 м.

2.00,49а Гуртовенко Юлія

2002

Каламата
2.00,49а Гладун Зоя

2008

Каламата
3.39,04а Анісім Петро

1981

Київ

1500 м.

4.18,45а Валенчук Надія

1983

Харків
7.47,8h Крохмалюк Анатолій

1983

Київ

3000 м.

8.52,81а Позднякова Тетяна

1991

Москва
13.21,2h Крохмалюк Анатолій

1983

Ленінград

5000 м.

16.01,96а Позднякова Тетяна

1991

Київ
28.24,38а Сироєжко Олег

1988

Москва

10000 м.

32.00,24а Позднякова Тетяна

1991

Токіо
2:10:17 Табак Микола

1987

Біла Церква

Марафон

2:29:00 Позднякова Тетяна

2002

Провіденс
41,3h Кравчук Володимир

Лозовий Олександр

Доленко Віктор

Паламарчук Анатолій

1979

Донецьк

4х100

47,26а Яновська Олена

Черкас Марія

Чехівська Юлія

Дорофєєва Анна

2020

Луцьк
3.08,15а Гончарук Віктор

Бригинда Володимир

Головащенко Роман

Книш Михайло

2008

Київ

4х400

3.42,68a Березюк Наталія

Чехівська Юлія

Босак Ольга

Коба Джойс

2015

Кіровоград
14,0h Підгурський Василь

1974

Вінниця

110/100 з/б

13,00a Яновська Олена

2016

Алмати
49,99а Вінницький Андрій

2000

Київ

400 з/б

56,14а Орінчук Алла

1995

Київ
8.26,73а Загоруйко Олександр

1983

Ленінград

3000 м. з/п

10.37,47а Календарьова Ольга

2005

Київ
1:20:20 Ковенко Андрій

2014

Алушта

с/х 20 км.

1:30:38 Яковенко Ольга

2013

Євпаторія
3:58:31 Романенко Олександр

2012

Дудинці

с/х 50 км.

   

 

 
238 см. Соколовський Андрій

2005

Рим

Стрибок у висоту

1.93 м Добринська Вікторія

2012

Бердичів
7.95 см. Адамчук Вадим

2011

Ялта

Стрибок у довжину

6.63 м. Добринська Наталія

2008

Пекін
17.02 см. Ізмайлов Сергій

1996

Київ

Потрійний стрибок

14.00 м. Самборська Марина

2008

Київ
4.70 м. Кириленко Володимир

1994

Київ

Стрибок з жердиною

   

 

 
20.12 м. Власюк Геннадій

1987

Житомир

Штовхання ядра

17.29 м. Добринська Наталія

2008

Пекін
62.04 м. Дума Володимир

1980

Полтава

Метання диска

50.77 м Єлькіна Альбіна

1957

Київ
70.20 м. Лисюк Сергій

1985

Вінниця

Метання списа

52.78 м. Постемська Вікторія

1996

Київ
70.44 м. Грибінченко Олександр

1986

Гомель

Метання молота

   

 

 
7412 очк. Дубчак Василь

1974

Житомир

10/7 борство

6778 очк. Добринська Наталія

2010

Барселона

                               * a –  автохронометраж,  h- ручний хронометраж