Вінницька область одна з найкращих у кросі
30 березня проходив командний чемпіонат України з кросу у місті Одеса. Чи не вперше в історії участі у національних змаганнях, команда Вінницької область завоювала високе друге місце. Випередила лише на 5 очок команда Хмельницької області.
Марія Лукашук виграла дистанцію 2 км серед дівчат до 18 років, Олександр Паламарчук – крос на 4 км серед юніорів. На дистанції 8 км серед молоді Олег Коменчук – третій, Олександр Вуйко – четвертий.
Загалом взяли участь у змаганнях 28 атлетів області.
Спортсмен | Дата нар. |
Вид | Круг | Рез. | М-це | Розр | Очки | КЗ | ФСТ | Тренери |
ЧОРНОКУЛЬСЬКИЙ Олександр | 24.03.2003 | крос 2 км | ф | 7:06 | 18 | II юн | 17 | К | Маляр О. | |
РИБЧЕНКО Денис | 28.01.2001 | крос 3 км | ф | 10:44 | 20 | I юн | 17 | Турлюк В.В. | ||
БЕСЕДОВСЬКА Наталія | 30.08.2004 | крос 1 км | ф | 3:40 | 18 | III | 16 | К | Маляр О. | |
ТАРАСОВА Дарія | 31.07.2002 | крос 2 км | ф | 8:51 | 18 | II юн | 16 | Голота Л.М. | ||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | крос 5 км | ф | 26:36 | 13 | 13 | Турлюк В.В. | |||
ЛАВРЕНЮК (ВОЙТЕНКО) Олена | 25.11.1991 | крос 5 км | ф | 20:02 | 13 | III | 13 | К | Сарафинюк П.Я. | |
ЩАСЛИВА Світлана | 14.07.2003 | крос 1 км | ф | 3:34 | 12 | III | 11 | Чистяк Н | ||
РИБЯНЦЕВА Аліна | 31.05.2000 | крос 3 км | ф | 13:00 | 10 | I юн | 10 | Турлюк В.В. | ||
МАЗУР Руслана | 29.04.2001 | крос 2 км | ф | 7:41 | 9 | III | 9 | Турлюк В.В. | ||
ПІДРУЧНИЙ Вадим | 23.03.2000 | крос 4 км | ф | 13:38 | 7 | III | 7 | К | Галицький В.Й., Москвін А.Г. | |
ХОМЕНСЬКИЙ Владислав | 10.02.2004 | крос 2 км | ф | 6:51 | 8 | I юн | 7 | К | Москвін А.Г., Щербатюк О. | |
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | крос 8 км | ф | 27:40 | 4 | КМС | 4 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | |
КОМЕНЧУК Олег | 23.01.1998 | крос 8 км | ф | 27:21 | 3 | КМС | 3 | К | Москвін А.Г., Хотян В | |
ЛУКАШУК Марія | 01.08.2002 | крос 2 км | ф | 7:14 | 1 | II | 1 | К | Сарафинюк П.Я., Михайленко Н. | |
ПАЛАМАРЧУК Олександр | 14.05.2000 | крос 4 км | ф | 13:20 | 1 | III | 1 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М.І. | |
УСТИМЕНКО Петро | 09.07.2001 | крос 3 км | ф | 10:19 | 9 | III | К | Москвін А.Г. | ||
СИДОРОВ Ілля | 29.07.1999 | крос 4 км | ф | 13:43 | 10 | III | К | Гарницька А.М., Пригорницький О.Є | ||
ПАВЛОВА Марія | 25.03.2001 | крос 2 км | ф | 8:12 | 14 | I юн | К | Галицький В.Й., Москвін А.Г. | ||
МАЙСТРУК Павло | 13.07.1997 | крос 8 км | ф | 30:00 | 19 | I юн | Турлюк В.В. | |||
СТАСІВ Іван | 10.01.1999 | крос 4 км | ф | 14:21 | 20 | III | Стародуб О.В. | |||
КУДЛИК Назарій | 20.07.1998 | крос 8 км | ф | 30:39 | 21 | I юн | Турлюк В.В. | |||
ГЛАДКИЙ Олег | 03.01.2000 | крос 4 км | ф | 14:38 | 24 | I юн | К | Волчанський В.І., Москвін А.Г. | ||
БАЧИНСЬКИЙ Данило | 29.09.2002 | крос 3 км | ф | 11:11 | 24 | II юн | МОН | Саволюк В.В., Лоїк В.С. | ||
ОЛІЙНИК Максим | 04.04.2002 | крос 3 км | ф | 11:14 | 27 | II юн | К | Пригорницький О.Є, Лобур І. | ||
ЛИСЯНА Анна | 03.11.2003 | крос 1 км | ф | 3:58 | 39 | I юн | К | Пригорницький О.Є, Гарницька А.М. | ||
ЩАСЛИВА Валентина | 14.07.2003 | крос 1 км | ф | 4:16 | 46 | II юн | Чистяк Н | |||
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | крос 4 км | ф | DNF | К | Москвін А.Г., Щербатюк О. | ||||
СТРІЛЕЦЬКИЙ Артем | 11.03.2000 | крос 4 км | ф | DNF | К | Москвін А.Г., Гарник П. |