ХІІІ літня Універсіада України
7-8 травня 2017 у м. Луцьк на стадіоні Авангард пройшла ХІІІ літня Універсіада України.
Результати виступу спортсменів Вінницької області:
Спортсмен | Дата нар. |
Вид | Круг | Рез. | М-це | Розр | Очки | КЗ | ФСТ | Тренери | |
КОБА Джойс | 26.02.1998 | 400 м | ф | 54.76 | 2 | КМС | 33 | Прошин В.М. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | довжина | ф | 7.38 | 3 | КМС | 30 | Постемський В.Ф. | |||
КОКОШКО Роман | 16.08.1996 | ядро 7,260 кг | ф | 17.47 | 3 | КМС | 30 | Дідик Т.М. | |||
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 400 м | ф | 55.57 | 3 | КМС | 30 | Жуковський В.Т. | |||
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 800 м | ф | 2:11.87 | 3 | КМС | 30 | Жуковський В.Т. | |||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | дбр | 4963 | 3 | II | 30 | Постемський В.Ф. | ||||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 400 м з/б (0.762) | ф | 1:04.58 | 5 | I | 25 | Турлюк В.М. | |||
ЧЕРКАС Марія | 03.05.1993 | 400 м | ф | 57.38 | 5 | I | 25 | Прошин В.М. | |||
КУДЛИК Назарій | 20.07.1998 | 3000 м | ф | 9:16.14 | 5 | II | 25 | Турлюк В.М. | |||
КОВТУН Інна | 25.08.1997 | 400 м з/б (0.762) | ф | 1:05.49 | 6 | I | 23 | Черенков С | |||
ЛАВРЕНЮК Олена | 25.11.1991 | 3000 м | ф | 10:36.78 | 7 | II | 21 | Сарафенюк П.Я. | |||
ДОРОШЕНКО Тетяна | 30.10.1996 | 800 м | ф | 2:20.34 | 8 | I | 19 | Мельничук В.М. | |||
КОВТУН Інна | 25.08.1997 | 400 м | ф | 58.64 | 8 | I | 19 | Черенков С | |||
ЛАВРЕНЮК Олена | 25.11.1991 | 1500 м | ф | 4:46.38 | 8 | I | 19 | Сарафенюк П.Я. | |||
ДЕНИСЮК Денис | 21.01.1995 | 400 м з/б (0.914) | ф | 57.54 | 8 | II | 19 | Черенков С | |||
КОЛОМІЄЦЬ Христина | 07.01.1992 | 1500 м | ф | 4:49.09 | 9 | I | 16 | Сарафенюк П.Я. | |||
БОРИСОВ Дмитро | 12.06.1996 | 110 м з/б (1.067) | з | 16.41 | 9 | II | 16 | Черенков С | |||
МЕЛЬНИЧУК Ольга | 20.07.1997 | 3000 м | ф | 10:53.67 | 9 | II | 16 | Овчарук В., Овчарук В. | |||
КОЛОМІЄЦЬ Христина | 07.01.1992 | 800 м | ф | 2:22.11 | 10 | II | 15 | Сарафенюк П.Я. | |||
МЕЛЬНИЧУК Ольга | 20.07.1997 | 1500 м | ф | 4:54.03 | 10 | II | 15 | Овчарук В., Овчарук В. | |||
КУДЛИК Назарій | 20.07.1998 | 3000 м з/п | ф | 10:08.81 | 11 | II | 14 | Турлюк В.М. | |||
АНІПЧЕНКО Анна | 23.09.1995 | 3000 м | ф | 11:21.05 | 12 | II | 13 | Овчарук В., Овчарук В. | |||
БЕРЕЗЮК Наталія | 14.08.1996 | 200 м | ф | 26.95 | 13 | II | 12 | Мельничук В.М. | |||
ПАВЛОВИЧ Євген | 17.12.1995 | 800 м | ф | 1:59.86 | 14 | I | 11 | Овчарук В. | |||
ДОРОШЕНКО Тетяна | 30.10.1996 | 400 м | ф | 1:00.48 | 16 | II | 9 | Мельничук В.М. | |||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 400 м | ф | 51.18 | 17 | II | 8 | Постемський В.Ф. | |||
СОСНІЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | 1500 м | ф | 4:19.53 | 17 | II | 8 | Овчарук В. | |||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 400 м | ф | 1:01.92 | 18 | II | 7 | Турлюк В.М. | |||
СОСНІЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | 800 м | ф | 2:02.56 | 20 | II | 5 | Овчарук В. | |||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | 200 м | ф | 22.89 | 21 | I | 4 | Постемський В.Ф. | |||
ПАВЛОВИЧ Євген | 17.12.1995 | 400 м | ф | 51.78 | 23 | II | 2 | Овчарук В. | |||
ГОРОБЕЦЬ Олександр | 12.10.1994 | 400 м | ф | 52.21 | 24 | II | 1 | Мельничук В.М. | |||
КОБА Джойс | 26.02.1998 | 4х400 м | ф | 3:50.56 | 1 | Прошин В.М. | |||||
КОВТУН Інна | 25.08.1997 | 4х400 м | ф | 3:50.56 | 1 | Черенков С | |||||
ЧЕРКАС Марія | 03.05.1993 | 4х400 м | ф | 3:50.56 | 1 | Прошин В.М. | |||||
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 4х400 м | ф | 3:50.56 | 1 | I | Жуковський В.Т. | ||||
БЕРЕЗЮК Наталія | 14.08.1996 | 4х100 м | ф | 51.35 | 7 | II | Мельничук В.М. | ||||
ДОМІНІК Ріта | 16.11.1996 | 4х100 м | ф | 51.35 | 7 | II | Поляк В | ||||
ТУРЛЮК Вікторія | 24.08.1992 | 4х100 м | ф | 51.35 | 7 | II | Турлюк В.М. | ||||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 4х100 м | ф | 51.35 | 7 | II | Турлюк В.М. | ||||
ГОНЧАРУК Владислав | 03.10.1998 | 4х400 м | ф | 3:31.97 | 8 | II | Прошин В.М. | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 4х400 м | ф | 3:31.97 | 8 | II | Постемський В.Ф. | ||||
ПАВЛОВИЧ Євген | 17.12.1995 | 4х400 м | ф | 3:31.97 | 8 | II | Овчарук В. | ||||
ШАМРАЙ Олексій | 22.02.1999 | 4х400 м | ф | 3:31.97 | 8 | II | Черенков С | ||||
ТУРЛЮК Вікторія | 24.08.1992 | 400 м з/б (0.762) | ф | 1:11.68 | 8 | III | Турлюк В.М. | ||||
АДАМЧУК Вадим | 30.05.1994 | 4х100 м | ф | 43.83 | 10 | II | Постемський В.Ф. | ||||
БОРИСОВ Дмитро | 12.06.1996 | 4х100 м | ф | 43.83 | 10 | II | Черенков С | ||||
ГОРОБЕЦЬ Олександр | 12.10.1994 | 4х100 м | ф | 43.83 | 10 | II | Мельничук В.М. | ||||
ДЕНИСЮК Денис | 21.01.1995 | 4х100 м | ф | 43.83 | 10 | II | Черенков С | ||||
АНІПЧЕНКО Анна | 23.09.1995 | 1500 м | ф | 5:15.72 | 14 | III | Овчарук В., Овчарук В. | ||||
ДОМІНІК Ріта | 16.11.1996 | 200 м | ф | 28.34 | 21 | III | Поляк В | ||||
КУЗЬМІНА Діана | 29.11.1994 | 200 м | ф | 29.06 | 22 | III | Овчарук В., Овчарук В. | ||||
ТУРЛЮК Вікторія | 24.08.1992 | 400 м | ф | 1:02.94 | 22 | III | Турлюк В.М. | ||||
ДОМІНІК Ріта | 16.11.1996 | 100 м | з | 13.69 | 23 | III | Поляк В | ||||
ГОНЧАРУК Владислав | 03.10.1998 | 200 м | ф | 23.05 | 25 | II | Прошин В.М. | ||||
ГОНЧАРУК Владислав | 03.10.1998 | 100 м | з | 11.37 | 25 | II | Прошин В.М. | ||||
КУЗЬМІНА Діана | 29.11.1994 | 100 м | з | 14.04 | 28 | III | Овчарук В., Овчарук В. | ||||
ГОРОБЕЦЬ Олександр | 12.10.1994 | 200 м | ф | 23.27 | 31 | II | Мельничук В.М. | ||||
БОРИСОВ Дмитро | 12.06.1996 | 100 м | з | 11.47 | 35 | II | Черенков С | ||||
ШАМРАЙ Олексій | 22.02.1999 | 400 м | ф | 53.72 | 37 | III | Черенков С | ||||
ДЕНИСЮК Денис | 21.01.1995 | 400 м | ф | 53.86 | 39 | III | Черенков С | ||||
ПАШКАЛЯН Богдан | 28.01.1996 | 400 м | ф | 55.65 | 41 | III | Овчарук В. | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 200 м | ф | 23.70 | 43 | II | Постемський В.Ф. | ||||
ШАМРАЙ Олексій | 22.02.1999 | 200 м | ф | 24.41 | 50 | III | Черенков С | ||||
ГАШИНСЬКИЙ Євгеній | 06.06.1996 | 100 м | з | 12.11 | 51 | III | Овчарук В. | ||||
ПАШКАЛЯН Богдан | 28.01.1996 | 200 м | ф | 25.58 | 55 | III | Овчарук В. | ||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | спис 800 гр | ф | 27.70 | Постемський В.Ф. | ||||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | жердина | ф | 2.30 | Постемський В.Ф. | ||||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | 1500 м | ф | 7:25.80 | Постемський В.Ф. | ||||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | 110 м з/б (1.067) | ф | 16.48 | II | Постемський В.Ф. | |||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | 400 м | ф | 52.97 | II | Постемський В.Ф. | |||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | довжина | ф | 6.55 | II | Постемський В.Ф. | |||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | диск 2 кг | ф | 35.10 | III | Постемський В.Ф. | |||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | ядро 7,260 кг | ф | 10.52 | III | Постемський В.Ф. | |||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | 100 м | ф | 11.85 | III | Постемський В.Ф. | |||||
СТЕФАНЧИШИН Ярослав | 31.10.1995 | висота | ф | 1.81 | 2 | II | Постемський В.Ф. | ||||
БЕРЕЗЮК Наталія | 14.08.1996 | 400 м з/б (0.762) | ф | DQ 168.7 | Мельничук В.М. | ||||||
ГАШИНСЬКИЙ Євгеній | 06.06.1996 | 200 м | ф | DQ 162.7 | Овчарук В. |