Вінницька область третя серед естафетних команд!
20 травня 2017р. на головній арені країни НСК “Олімпійський” у м. Києві пройшов командний чемпіонат України з естафетного бігу.
Збірна команда області у загальному заліку посіла 3 місце!
АНІПЧЕНКО Анна | 23.09.1995 | 4х800 м | ф | 9:40.43 | 1 | К | Овчарук В. | ||||
ДОРОШЕНКО Тетяна | 30.10.1996 | 4х800 м | ф | 9:40.43 | 1 | К | Мельничук В.М., Бех О.В. | ||||
КОЛОМІЄЦЬ Христина | 07.01.1992 | 4х800 м | ф | 9:14.21 | 1 | К | Сарафенюк П.Я. | ||||
ЛАВРЕНЮК Олена | 25.11.1991 | 4х800 м | ф | 9:14.21 | 1 | К | Сарафенюк П.Я. | ||||
МЕЛЬНИЧУК Ольга | 20.07.1997 | 4х800 м | ф | 9:40.43 | 1 | К | Овчарук В. | ||||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 4х800 м | ф | 9:40.43 | 1 | Турлюк В.М. | |||||
ФЛОРА Ганна | 27.12.1994 | 4х800 м | ф | 9:14.21 | 1 | К | Митурич В.М. | ||||
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 4х800 м | ф | 9:14.21 | 1 | К | Жуковський В.Т. , Турлюк В.М. | ||||
НЕПИЙВОДА Аліна | 06.10.1999 | 4х400 м | ф | 4:02.20 | 1 | II | К | Москвін А.Г. | |||
ПОТАПОВА Ксенія | 25.12.1999 | 4х400 м | ф | 4:02.20 | 1 | II | К | Саволюк В.В., Лоїк В.С. | |||
РИБЯНЦЕВА Аліна | 31.05.2000 | 4х400 м | ф | 4:02.20 | 1 | II | Турлюк В.М. | ||||
СОРОКЕНДЯ Олена | 12.04.2002 | 4х400 м | ф | 4:02.20 | 1 | II | К | Чистяк Н.Б. | |||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 4х800 м | ф | 8:03.74 | 2 | Турлюк В.М. | |||||
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | 4х800 м | ф | 8:03.74 | 2 | К | Москвін А.Г. | ||||
МАЗУР Руслана | 29.04.2001 | 4х800 м | ф | 9:53.62 | 2 | Турлюк В.М. | |||||
ОНИЩУК Богдана | 27.11.1998 | 4х800 м | ф | 9:53.62 | 2 | Турлюк В.М. | |||||
ПАВЛОВА Марія | 25.03.2001 | 4х800 м | ф | 9:53.62 | 2 | К | Галицький В.Й., Москвін А.Г. | ||||
ПАВЛОВИЧ Євген | 17.12.1995 | 4х800 м | ф | 8:03.74 | 2 | К | Овчарук В. | ||||
РАЄЦЬ Леонід | 12.07.1996 | 4х800 м | ф | 8:03.74 | 2 | Масунов Є.В. | |||||
СОТНИК Марина | 05.07.2000 | 4х800 м | ф | 9:53.62 | 2 | К | Мельничук В.М., Леленко Л. | ||||
БЕРЕЗЮК Наталія | 14.08.1996 | 4х100 м | ф | 50.75 | 4 | II | К | Мельничук В.М. | |||
БРЕЩАЙКО Вікторія | 02.11.1999 | 4х100 м | ф | 50.68 | 4 | II | К | Мельничук В.М. | |||
ДОМІНІК Ріта | 16.11.1996 | 4х100 м | ф | 50.75 | 4 | II | К | Поляк В А | |||
КНИШ Мар’яна | 25.04.1999 | 4х100 м | ф | 50.68 | 4 | II | К | Прошин В.М. | |||
ЛИСА Марина | 26.12.2000 | 4х100 м | ф | 50.68 | 4 | II | К | Прошин В.М. | |||
ОЛІЙНИК Юлія | 30.01.2000 | 4х100 м | ф | 50.68 | 4 | II | К | Москвін А.Г. | |||
ОНОФРЕЙЧУК Юлія | 20.06.1995 | 4х100 м | ф | 50.75 | 4 | II | Турлюк В.М. | ||||
ТИМЧЕНКО Ганна | 18.12.1997 | 4х100 м | ф | 50.75 | 4 | II | Турлюк В.М. | ||||
КАМОЦЬКИЙ Олександр | 21.12.1998 | 4х100 м | ф | 44.90 | 4 | III | Турлюк В.М., Глазков В | ||||
КОРОЛЬ Олексій | 24.07.1999 | 4х100 м | ф | 44.90 | 4 | III | К | Мельничук В.М. | |||
КУЗНЯК Віталій | 04.11.2003 | 4х100 м | ф | 44.90 | 4 | III | К | Сарафенюк П.Я. | |||
РИМАР Богдан | 29.06.2000 | 4х100 м | ф | 44.90 | 4 | III | К | Апостол-шаповал І.в. | |||
ДОРОШЕНКО Тетяна | 30.10.1996 | 4х400 м | ф | 4:06.08 | 5 | II | К | Мельничук В.М., Бех О.В. | |||
ОНИЩУК Богдана | 27.11.1998 | 4х400 м | ф | 4:06.08 | 5 | II | Турлюк В.М. | ||||
ТИМЧЕНКО Ганна | 18.12.1997 | 4х400 м | ф | 4:06.08 | 5 | II | Турлюк В.М. | ||||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | 4х400 м | ф | 4:06.08 | 5 | II | Турлюк В.М. | ||||
ВІТОВ Руслан | 07.03.2000 | 4х400 м | ф | 3:39.62 | 5 | III | К | Мельничук В.М. | |||
КАМОЦЬКИЙ Олександр | 21.12.1998 | 4х400 м | ф | 3:39.62 | 5 | III | Турлюк В.М., Глазков В | ||||
СІКОРСЬКИЙ Дмитро | 26.01.2000 | 4х400 м | ф | 3:39.62 | 5 | III | К | Сарафенюк П.Я. | |||
ШАМРАЙ Олексій | 22.02.1999 | 4х400 м | ф | 3:39.62 | 5 | III | К | Черненков С.О. | |||
ВІТОВ Руслан | 07.03.2000 | 100+200+300+400 м | ф | 2:06.97 | 5 | II юн | К | Мельничук В.М. | |||
ЗНАМІРОВСЬКИЙ Владислав | 18.03.2000 | 100+200+300+400 м | ф | 2:06.97 | 5 | II юн | К | Леленко Л. | |||
ЛИСА Марина | 26.12.2000 | 100+200+300+400 м | ф | 2:27.58 | 5 | II юн | К | Прошин В.М. | |||
МОРОЗ Аліна | 14.09.2001 | 100+200+300+400 м | ф | 2:27.58 | 5 | II юн | К | Прошин В.М. | |||
РИМАР Богдан | 29.06.2000 | 100+200+300+400 м | ф | 2:06.97 | 5 | II юн | К | Апостол-шаповал І.в. | |||
СІКОРСЬКИЙ Дмитро | 26.01.2000 | 100+200+300+400 м | ф | 2:06.97 | 5 | II юн | К | Сарафенюк П.Я. | |||
СОРОКЕНДЯ Олена | 12.04.2002 | 100+200+300+400 м | ф | 2:27.58 | 5 | II юн | К | Чистяк Н.Б. | |||
СОТНИК Марина | 05.07.2000 | 100+200+300+400 м | ф | 2:27.58 | 5 | II юн | К | Мельничук В.М., Леленко Л. | |||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 4х400 м | ф | 3:28.80 | 6 | II | Турлюк В.М. | ||||
МАЙСТРУК Павло | 13.07.1997 | 4х400 м | ф | 3:28.80 | 6 | II | Турлюк В.М. | ||||
ПАВЛОВИЧ Євген | 17.12.1995 | 4х400 м | ф | 3:28.80 | 6 | II | К | Овчарук В. | |||
РАЄЦЬ Леонід | 12.07.1996 | 4х400 м | ф | 3:28.80 | 6 | II | Масунов Є.В. | ||||
ГОРОБЕЦЬ Олександр | 12.10.1994 | 4х100 м | ф | 43.80 | 9 | II | К | Мельничук В.М. | |||
ЗНАМІРОВСЬКИЙ Владислав | 18.03.2000 | 4х100 м | ф | 43.80 | 9 | II | К | Леленко Л. | |||
КОРОЛЬ Олексій | 24.07.1999 | 4х100 м | ф | 43.80 | 9 | II | К | Мельничук В.М. | |||
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Віталій | 16.10.1990 | 4х100 м | ф | 43.80 | 9 | II | Турлюк В.М. | ||||
БЕРЕЗЮК Наталія | 14.08.1996 | 4х400 м | ф | DNF | К | Мельничук В.М. | |||||
ТУРЛЮК Вікторія | 24.08.1992 | 4х400 м | ф | DNF | Турлюк В.М. | ||||||
ЧЕРКАС Марія | 03.05.1993 | 4х400 м | ф | DNF | К | Прошин В.М. | |||||
ЧЕХІВСЬКА Юлія | 17.03.1992 | 4х400 м | ф | DNF | К | Жуковський В.Т. , Турлюк В.М. | |||||
ІЩУК Олександр | 29.01.1999 | 4х800 м | ф | DQ 170.7 | Турлюк В.М. | ||||||
КУДЛИК Назарій | 20.07.1998 | 4х800 м | ф | DQ 170.7 | Турлюк В.М. | ||||||
РИБЧЕНКО Денис | 28.01.2001 | 4х800 м | ф | DQ 170.7 | Турлюк В.М. | ||||||
СОСНИЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | 4х800 м | ф | DQ 170.7 | К | Сарафенюк П.Я. |